Klimatizácia Mitsubishi ZEN 25

Vychutnajte si kvalitu a exkluzívny dizajn. Modelová rada klimatizácií Mitsubishi Kiragamine ZEN prináša nielen vysoký výkon v kombinácií s energetickou úspornosťou, ale aj elegantný dizajn v troch farebných prevedeniach

Výkon chladenia 2,5 kW, výkon vykurovania 3,2 kW. Inverterová technológia, tepelné čerpadlo, A trieda energetickej účinnosti sú samozrejmosťou.

Pomocou vylepšenej technológie ventilátora majú vnútorné jednotky hlučnosť len 21 dB (pri modeloch 2,5 kW a 3,5 kW). Tieto klimatizácie sú schopné chladiť do -10°C vonkajšej teploty a kúriť do -15°C vonkajšej teploty.

Vnútorné jednotky obsahujú plazma filter a antialergický enzýmový filter pre dokonalú čistotu vzduchu. Vysoké hodnoty COP a EER zaisťujú minimálne náklady a elektrickú energiu.

Veľmi nízka spotreba elektrickej energie v kombinácii s nízkou hladinou akustického tlaku skvele dopĺňajú prednosti týchto jednotiek.

K vnútornej jednotke je možné pripojiť online ovládač a následne monitorovať a riadiť klimatizáciu na diaľku cez internet pomocou smartfónu alebo tabletu.

Vyberte si variant:

1 925,00 €